Juniori

Juniorské mužstvo sa po niekoľkých sezónach, počas ktorých hrali chalani rôzne regionálne súťaže, vôbec po prvákrát objavilo v juniorskej extralige. V západoslovenskej skupine na nich čakali traja súper - Grasshoppers Žilina, 1.FBC Trenčín a FBK Púchov (z prvých dvoch menovaných nakoniec vzišli majstri, respektíve bronzoví medailisti).

Po úvodných kolách, kedy sa juniori troška oťukávali a priúčali od súperov zo Žiliny a Trenčína, ktorí majú s extraligou dlhoročné skúsenosti, prišli aj prvé víťazstvá, keď v oboch vzájomných zápasoch porazili FBK Púchov.
No konečné 3.miesto po základnej časti zaručovalo len účasť v skupine "porazených", kde ich čakali tímy z celého Slovenska - FbC Spišská Nová Ves, Florko Košice, Florpédo Bratislava, Hurikán Bratislava a už známy Púchovčania.

Aj napriek obrovskej snahe a zlepšeným výkonom chalani obsadili 6.miesto, no za výkony v premiérovej sezóne medzi juniorskou elitou sa určite hanbiť nemusia.
Do nového ročníka už vstúpia s cennými skúsenosťami a vedomí si toho čo ich čaká.

 

 

ŠK Slávia SPU DFA Nitra,  Nábrežie mládeže 1 ,  949 01  Nitra,  IČ: 379 64 323,  TEL:

Využíváme systém internetový obchod BINARGON® BINARGON s.r.o.  Predáváme pomocí Elektronického obchodu BINARGON® BINARGON s.r.o. K dispozici je i kompletní mapa webu: sitemap