Juniorky

Tím junioriek má za sebou úspešnú sezónu, akú nečakal zrejme nikto.
Z úvodnej kvalifikačnej skupiny zloženej z troch tímomv - DFA Nitra, ŠK 98 Pruské, M-sport Salming Trenčín, sa po dvoch výhrach nad Trenčínom a dvoch prehrách s Pruským baby kvalifikovali na Majstrovstvá Slovenska.
Nenešťastie viacero opôr, pôsobiacich aj v ženskom mužstve, sa z rozličných dôvodov turnaja zúčastniť nemohlo a tak do Spišskej Novej Vsi, kde sa toto podujatie konalo, vycestovalo z Nitry sedem statočných(vrátane brankárky).

Z trojčlennej skupiny síce baby postúpili z posledného miesta, keď podľahli mužstvám z Prešova a Kysuckého Nového Mesta, no ich výkony sa od zápasu k zápasu zlepšovali a vo vyraďovacej časti si to odnieslo práve Pruské, ktorému baby mali čo oplácať. V semifinále opäť narazili na svojho súpera zo skupiny - Kysucké Nové Mesto a opäť ťahali za kratší koniec, ale sen o medailách rozplynúť nenechali.

V zápase o bronz juniorky narazili na Prešovčanky, ktoré tentokrát po bojovnom výkone porazili a do Nitry sa cestovalo s medailami na krkoch!

 

 

ŠK Slávia SPU DFA Nitra,  Nábrežie mládeže 1 ,  949 01  Nitra,  IČ: 379 64 323,  TEL:

Využíváme systém internetový obchod BINARGON® BINARGON s.r.o.  Predáváme pomocí Elektronického obchodu BINARGON® BINARGON s.r.o. K dispozici je i kompletní mapa webu: sitemap