Ženy

V ženskej kategórii sa náš tím pohybuje dlhodobo na najvyšší priečkach. Po premiérovej účasti vo finále, v sezóne 2013/14, sa babám tento úspech podarilo zopakovať aj v tejto a aj keď bol FbK Tvrdošín vo finále opäť na ich sily, s hrdosťou môžeme skonštatovať, že v Nitre máme dvojnásobné vicemajsterky!

Posledná sezóna bola však v porovnaní s tou v rokoch 2013/14 opäť o niečo lepšia. Po zmene trénera a príchode Petra Satina, ktorý predtým trénoval mužov, sa ženskému tímu podarilo obsadiť v základnej časti 2.miesto a do finále prešili len s jedným zakopnutím v prvom kole, v ktorom vyradili Hurikán Bratislava v pomera 3:1 na zápasy.
V semifinále po roku opäť narazili na tím ŠK 98 Pruské, s ktorým v predchádzajúcej sezóne rozhodli o svojom postupe až po dramatickom 5.zápase, no tentokrát bolo o finalistovi rozhodnuté už po troch.
Samotné finále, aj napriek jednoznačnému výsledku v prospech Tvrdošínu (0:3 na zápasy), herne jednoznačné rozhodne nebolo. V úvodnom zápase sa rozhodlo až v predĺžení a v 3. boli baby pred poslednou dvadsaťminútovkou vo vedení.

Nakoniec to síce nevyšlo, no baby vybojovali strieborné medaile a zbraňe rozhodne neskladajú ani pred sezónou 2015/16, kedy sa o titul pokúsia znova!

 

 

ŠK Slávia SPU DFA Nitra,  Nábrežie mládeže 1 ,  949 01  Nitra,  IČ: 379 64 323,  TEL:

Využíváme systém internetový obchod BINARGON® BINARGON s.r.o.  Predáváme pomocí Elektronického obchodu BINARGON® BINARGON s.r.o. K dispozici je i kompletní mapa webu: sitemap